Cybertruck Delivery Event – Austin, Texas

Úvod

Vítejte na stránkách Elon Clubu, kde vám přináším exkluzivní reportáž z nedávného Cybertruck Delivery Eventu v Tesla Giga Factory v Austinu, Texas. Tento článek vám poskytne přehled o této jedinečné události a mých osobních zkušenostech jako účastníka.

Cesta do Austinu, Texas

Moje cesta začala letem z Prahy do Austinu. Den před hlavní událostí jsem měl to potěšení setkat se s Joe Tegtmeyerem @JoeTegtmeyer, známým pro jeho pravidelné dronové záběry z Giga Texas. Bylo skvělé diskutovat o jeho vybavení a získat náhled na práci, kterou odvádí.

Cybertruck Delivery Event (30.11.2023)

Den D, 30. listopadu 2023, byl pro mě plný očekávání. Při příchodu na Cybertruck Delivery Event jsem se dostal pouze k průchodu kontrolou emailu, kde mi bylo sděleno, že bez platné pozvánky se na akci dostat nemohu. Bylo zvláštní pozorovat, jak zaměstnanci Tesla bez pozvánek byli pohodlně vpouštěni dovnitř. Tato zkušenost stála za to. Po tomto zklamání jsem se přesunul na akci Cybertruck After Party.

Cybertruck After Party

Na After Party, která se konala v blízkosti Giga Texas, byl vysílán živý přenos z hlavní akce. Zde jsem měl možnost sledovat dění na hlavním pódiu v reálném čase společně s ostatními nadšenci. Moderátoři podcastu Know You Know – Zac a Jessie – prováděli večerem a předávali informace, které se objevovaly v průběhu eventu.

Informace na Tesla stránke: https://www.tesla.com/cs_cz/cybertruck

Příjezd Cybertrucku

Vrchol večera nastal, když na After Party dorazil samotný Cybertruck. Bylo to vzrušující sledovat, jak se tento revoluční vůz objevuje na scéně. Sandy Munro, známý expert na automobilový průmysl, byl přítomen a podrobně vysvětloval některé specifické aspekty a vlastnosti Cybertrucku, což bylo pro všechny přítomné velmi poučné.

VIP Sekce

Jako další vrchol večera pro mě byla možnost vstoupit do VIP sekce, kde jsem se setkal s řadou důležitých influencerů a organizátorů akce. Tato interakce mi poskytla nejen možnost navázat cenné kontakty, ale také si vyměnit myšlenky a názory s klíčovými osobnostmi v Tesla komunitě.

Zkušenost s Tesla Model Y LR s FSD

Během mého pobytu v Austinu jsem si vypůjčil Tesla Model Y LR s technologií Full Self Driving. Jízda po městě a okolí byla zcela novým zážitkem, i když jsem zaznamenal několik menších problémů s aktuální verzí softwaru 11.4.7.3. Výsledky mého testování jsem sdílel na YouTube, kde můžete vidět, jak systém FSD funguje v praxi.

Závěr

Na závěr této neobyčejné události jsem měl možnost setkat se s několika významnými postavami ze světa Tesla, včetně konstruktéra Franze von Holzhausena.

Projekt Cybertruckin.EU

V rámci mé cesty jsem navázal kontakty, které nyní využíváme pro rozvoj projektu https://Cybertruckin.EU. Cílem je získat Cybertruck pro evropský trh.

Poděkování a výzva k podpoře

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří nám pomáhají naší cestu realizovat. Vaše finanční podpora nám pomůže pokrýt náklady spojené s transportem, přizpůsobením vozidel pro evropské silnice a jejich pojištěním.

Prosíme, podpořte nás na donio.cz/tesla-cybertruck-v-cr.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat nás. Jsme nadšenci, kteří chtějí přiblížit Tesla Cybertruck i vám.

TeslaOwnersSlovakia.sk, @TeslaOwnersSV

Leave a Reply

Translate »